Misyon Vizyon

Sigortalı Hizmet

Yalova ilinde en profesyonel nakliyat hizmetlerini sizlere sunduğumuz için gururluyuz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ile eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerinize taşıyor, nakliyat hizmetimizden memnun kalıyorsunuz.

Nakliyat sektörünün verdiği hizmet insanlık var olduğundan bu yana en büyük ihtiyaçlardan biridir. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de teknoloji ile birlikte gelişmeler devam etmekte ve yeni hizmetler ile kişilerin ve kurumların eşyalarının, ürünlerinin taşınması esnasında özel hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Sıraç Nakliyat ailesi olarak bizler bütün bireysel ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılanmak adına geniş ve donanımlı ekibimiz, uygun araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz hizmet kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden gelişmeye devam etmek, nakliye hizmetini almanız gerektiğinde sizlerin ilk tercihi olmaktır.

Uzun yıllardır büyük bir azimle sürekli çalışmaya devam eden firmamız bunu büyük ölçüde başarmakta olup tüm müşterilerimizden memnuniyetlerini ifade eden dönüşler almaktayız. Bu bizim çalışma isteğimizi arttırmakta ve firmamızla gurur duymamızı sağlamaktadır. Nakliyat sektöründe hatasız taşımacılık hizmeti veren tek firma olmamız ile herhangi müşterimizin eşyalarını bize içleri rahat olacak şekilde emanet etmelerini ve alacakları hizmetin kalitesinden emin olmalarını beklemekteyiz.

Misyonumuz

  Taşınmanın ne kadar stresli bir durum olduğunu bilmekle beraber bu hizmeti müşterilerine güler yüzlü ve anlayışlı ekibimizle sizleri bu stresten kurtaracak hizmeti sağlamaktayız. Verdiğimiz profesyonel nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınızın güvende olarak taşınacağını bilmenizi isteriz. Yalova merkezli olarak kurulmuş bir firma olmamıza rağmen verdiğimiz üstün kalite hizmet ile adımızı Türkiye’ye duyurmayı başarmış, gün geçtikçe genişleyen bir müşteri yelpazesine sahip olmaktayız. Her müşterimize bizim için özel olduğu bilinciyle hizmet vermekte ve onların eşyalarını kendi eşyalarımız gibi sakınarak maksimum koruma altında taşınımını gerçekleştirmekteyiz.

Misyonumuz insanlar için büyük bir stres olarak kabul edilen taşınmanın aslında sıkıntılı bir süreç olmadığını onlara göstermek, bu esnada bütün detayları onların yerine düşünerek memnun kalmalarını sağlamaktır. Eşyalarının zarar görmeden ve onları da yormayacak bir taşınma deneyimi yaşattığımız müşterilerimiz büyük memnuniyet duymaktadırlar. Kaliteli hizmetin yüksek bedeli olur inancını firma olarak bertaraf ederek size özel nakliyat çözümlerini bütçenize uygun fiyatlarla vermekteyiz. Bunu sağlamak için düşük kar ile çalışmakta ve bizim için önemli olanın para değil sizin memnuniyetiniz olduğunu bilmenizi sağlamaktayız.

 

siracnakliyatbeyazlogo.png
Yalova Sıraç Evden Eve Nakliyat olarak kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize layık olabilecek her türlü taşımacılık sistemlerini en iyi şekilde kullandık, bu vakte kadar Yalova ilinde saygıdeğer bir firma olmayı da başardık. Firmamız profesyonel kadrosuyla beraber Yalova Nakliyat hizmetleri verir ve, nakliyat süreçlerinizdeki stresi ortadan kaldırmak adına her işlemi harfiyen yerine getirir. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım yazılım tarafından yapılmaktadır.