Eşya Depolama

Sigortalı Hizmet

Yalova ilinde en profesyonel nakliyat hizmetlerini sizlere sunduğumuz için gururluyuz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ile eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerinize taşıyor, nakliyat hizmetimizden memnun kalıyorsunuz.

Eşyalarınızın bulunduğu yerden bir an önce çıkmanız ya da tahliye etmeniz gereken durumlar ciddi boyutlara varan mağduriyetler yaratabilir. Bu durumlarda eşyalarınızın zarar görmemesi adına sunduğumuz Yalova eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı belirlediğiniz tarihe kadar özel depolarımızda tutabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden, uygun koşullar altında muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

Sıraç Nakliyat alanında önde gelen hizmet anlayışı ile eşyaların depolanması gereken durumlarda müşterilerine ekonomik ve pratik yöntemler sunmaktadır. Eşyalarınızın yeni adresine gideceği kadar tutulan depolarımızda, istediğiniz zamanda itina ile taşımacılığı yapılmaktadır.

   

  

Özel Depolarda Muhafaza İmkanı

Eşya depolama genelde mevcut bulunulan yerin bir anda tahliye edilmesi ya da yeni adresin henüz yerleşim için uygun olmadığı durumlarda gündeme gelmektedir. Böylesi durumlarda eşyalarınızı dışarıda kalmaması için uygun yer bulmak oldukça sorun olabilmektedir. Özellikle çok parçalı eşyaları koyacak yer bulmanız oldukça zor olabilir. Bu durumun önüne geçmek adına, özel olarak sunduğumuz depolama hizmetinden yararlanarak eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden kullanıma ve nakliyeye hazır durumda tutabilirsiniz.

Firmamız Yalova asansörlü nakliyat, sigortalı taşımacılık, eşya paketleme gibi tüm hizmetlerinde olduğun gibi eşya depolama için de en uygun imkânları sunmaktadır. Eşyalarınız belirlediğiniz tarih aralığına kadar özel depolarımızda tutulmaktadır. Özel depolarımız sürekli kontrolü yapılan, rutin  denetimlerden geçen, eşyalara zarar verebilecek böcek, nem, rutubet vb. etmenlerin olmadığı alanlardan oluşmaktadır.

Uygun Fiyatlara Depolama Hizmeti

Eşyalarının dışarıda kalmamasını isteyen kimselerin mağduriyet yaşamaması adına müşteri odaklı çalışma ilkelerimiz gereği en uygun Yalova eşya depolama fiyatları sunuyoruz. Bu sayede zorlu bir durumun üstesinden gelmek için firma olarak da müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Sıraç Nakliyat olarak güvenli bir şekilde muhafaza ettiğimiz eşyalarınızı kendi sorumluluğumuza alıyor ve oluşacak her türlü sorunu önceden engelliyoruz. Bu sayede eşyalarınızı gereken zamanlarda alabilir ya da isteğiniz ile yeni adreslerine yine özenli bir şekilde teslim edebiliyoruz. Eşya depolama için son derece önemli olduğunu bildiğimiz eşyalarının güvenliğinden emin olarak, gerekli ekipmanımız ve yetkin kadromuz ile hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Eşya depolama fiyatları parça başına eşya olarak belirlendiği için en uygun ve güncel fiyatlarımızı ilgili kanallar üzerinden iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

siracnakliyatbeyazlogo.png
Yalova Sıraç Evden Eve Nakliyat olarak kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize layık olabilecek her türlü taşımacılık sistemlerini en iyi şekilde kullandık, bu vakte kadar Yalova ilinde saygıdeğer bir firma olmayı da başardık. Firmamız profesyonel kadrosuyla beraber Yalova Nakliyat hizmetleri verir ve, nakliyat süreçlerinizdeki stresi ortadan kaldırmak adına her işlemi harfiyen yerine getirir. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım yazılım tarafından yapılmaktadır.