Hizmet Politikamız

Sigortalı Hizmet

Yalova ilinde en profesyonel nakliyat hizmetlerini sizlere sunduğumuz için gururluyuz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ile eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerinize taşıyor, nakliyat hizmetimizden memnun kalıyorsunuz.

 

Nakliyat sektörünün lideri olan Sıraç Nakliyat firmamız uyguladığı müşteri memnuniyeti merkezli hizmet politikamız sayesinde rakiplerimize öncü olmaya devam etmektedir. Çalışkan bir ekip ile hizmet vermekte ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da üstün tutmaya ve bir adım öne çıkarmaya çalışmaktayız. Bu amacımızla araştırmaya ve teknolojiyi de yakından markajdan takip etmeyi sürdürmekteyiz. Her müşterimizin özel olduğu bilinciyle onların eşyalarını büyük bir titizlikle en güvenli şekilde nakliyesinin gerçekleşeceğinden emin olmalarını arzulamaktayız.

Yalova şehrimizde yaşayan kişilerin alacakları üstün kalite hizmet ile evlerini ve ofislerini taşıma esnasında sıkıntı yaşamalarının aksine memnun olacakları bir deneyim yaşamalarını sağlamaktayız. Nakliyat sektöründe en çok yapılan yanlış işin bilinmeyen kişiler tarafından yaptırılmasıdır. Bunu bilmekte ve asla firmamızda işini bilmeyen ve iyi yapmayan kişilerin yer almasına olanak sağlamamaktayız. Ekibimize kattığımız tüm personelin kesinlikle gerekli iş eğitimlerini almasını ve yapılacak testlerde başarılı olması durumunda ekibimizde yer almasını izin vermekteyiz.

Nakliyat Hizmetinde Garanti Vermekteyiz

Taşınması gereken kişiler için en büyük dert taşınma esnasında eşyalarının zarar görmesi ihtimalidir. Bunun yaşattığı stres ise garantili hizmet veriyor olmamız sayesinde ortadan kalkmaktadır. Firma olarak tüm nakliyat hizmetlerimiz için müşterilerimize garanti vermekteyiz. Bu garantiyi şüphesiz işinin uzmanı olan ekiplerimiz ve onları yönlendiren yetkili arkadaşlarımız ile işimizi sıfır hatayla yapıyor olmamızdır. Nakliyat esnasında eşyaların güvende olması kadar önemli olan diğer nokta da nakliyat süresinin kısa olmasıdır. Bu sebeple de tüm müşterilerimize hizmet vermemiz sırasında nakliyatın hangi saatte başlayacağı ve biteceği bilgisi verilmekte ve asla bir gecikme yaşanmasına mahal vermemekteyiz.

Geniş ekibimiz ile bireysel nakliyat ihtiyaçlarınız kadar kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızı da karşılayacak bu üstün kalite hizmetimizden daha çok kişi ve kurumun yararlanmasını amaçlamaktayız. Firmamız geniş araç filosu ile ülkemizin her noktasına nakliyat hizmeti sunmaktadır. Araçlarımızın son model, kapalı kasa olması kadar taşınacak eşyanın da zarar görmeden taşınmasına dair gerekli şartlar oluşturulmuştur.  Avrupa’da geliştirilen nakliyat tekniklerini ülkemize ilk getiren firma olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini yıl boyu aralıksız çalışarak başarmaktayız.

 

siracnakliyatbeyazlogo.png
Yalova Sıraç Evden Eve Nakliyat olarak kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize layık olabilecek her türlü taşımacılık sistemlerini en iyi şekilde kullandık, bu vakte kadar Yalova ilinde saygıdeğer bir firma olmayı da başardık. Firmamız profesyonel kadrosuyla beraber Yalova Nakliyat hizmetleri verir ve, nakliyat süreçlerinizdeki stresi ortadan kaldırmak adına her işlemi harfiyen yerine getirir. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım yazılım tarafından yapılmaktadır.